Też ich podejrzewam, ale jak nie oni to mam na oku jeszcze dwa studia, które też dadzą czadu. Nie bez powodu ten papier jest bardziej gorący niż reszta spółek Januarego. Współczuję strachliwym, którzy sprzedali za 1.1 dzisiaj. Nie współczuję chciwym kolkowiczom, którzy sprzedawali tylko po to żeby odkupić niżej