Ja też już od zarania dziejów na GPW i mam też zdanie że na energetyce nie stracimy może moglibyśmy więcej zarobić ale trudno , poczekamy parę miesięcy może nawet lat i kasa będzie. Ile to razy to przerabialem z INGBSK i zawsze dobrze zarobiłem. Według mnie PGE już kończy spadki tylko chwestja czasu jak ruszy na północ, 25 to szybko nie będzie ale wierzę że 17.50 będzie. Pozdrawiam wytrwałych.