Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: 105,39%

Re: Finałowe odliczanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-04-19 o godz. 22:46 sandman76 napisał(a):
> Dnia 2023-04-19 o godz. 22:25 ~Ixi napisał(a):
> > Odliczamy godziny od startu. Cierpliwi zostaną nagrodzeni, spekulanci zostaną z niczym a Ci, którzy siali ferment w celu zdoobycia Waszych akcji zostaną wiarygodni jak płacz Hołowni. Eksplozja w przyszłą środę. W tym tygodniu szansa kupić papier w dobrej cenie. Ostatnia.
>
> co wnosi ten post?
> Rozumiem, ze chcesz żeby rosło, ale co konkretnie ma wynikać z tego postu poza tym, że wiemy jakie TY masz oczekiwanie?

nic ten post nie wnosi poza oczekiwaniami drobnicy, raport skonsolidowany za ubiegły rok też tu niczego nie zmieni bo wiadomo że wyniki są bardzo kiepskie, ważne będą dopiero raporty za 2023r to wtedy zobaczymy czy spółka oprócz hucznych planów to taki rekin jak go malują . I właśnie teraz będzie można taniej obrać po kiepskich wynikach za 2022r bo po dobrych wynikach za 1 kw. 2023r raczej będzie mocno rosnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 3,41% 33,40 2026-02-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.