"TAK PANOWIE PATRZE NA NOTOWANIA I FIKSINGI BO TO MOJE PIENIĄDZE !!!!"
to widzisz siedzisz patrzysz i nic nie robisz tzn nie reagujesz co sie dzieje na świecie ! mogleś dziś sprzedać a tak to jutro znowu ci urwie kase.....działaj a nie patrz w ten monitor