a myślałem że ktoś inteligentny i elokwentny się wypowie - a tu same bzdety
TAK PANOWIE PATRZE NA NOTOWANIA I FIKSINGI BO TO MOJE PIENIĄDZE !!!!
jak widać wy tylko posty piszecie w ramach zabicia czasu - PO CO PISZECIE JEŚLI NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA ?????? ŁADNE NIKI MACIE !!!!
MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ NARMALNY TEŻ COŚ TU NAPISZE