Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,04 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: FIGENE wybicie formacji spodka!! Espi.

Zgłoś do moderatora
W grę wchodzi duży pieniądz. Pozwoli firmie na uruchomienie procesu produkcyjnego i dostawę turbiny dla pierwszej, pilotażowej inwestycji w Grupie Kapitałowej Emitenta polegającej na budowie farmy wiatrowej w Grupie FIGENE, a tym samym realizację przyjętej przez Spółkę strategii. (ESPI z 15 lutego 2021 r.)

Łączna wartość Umowy za wykonanie wszystkich usług określonych w Umowie wynosi netto 2.990.000 euro (ESPI z 18 grudnia 2020 r.) - EURO tj. ponad 13 000 000,00 PLN

https://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/FIG

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XSYSTEM 0,00% 0,04 2018-08-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.