Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Figene 80gr ---> 1,20 ---> 1,60 ---> 2,05

Zgłoś do moderatora
Nie rozumiesz... bo jesteś z zewnątrz... ;-) są podpisane KONTRAKTY na dostawy energii... kilku i kilkunastoletnie... Termin wejścia na GPW, czy też części pakietów i serii akcji jeszcze na NC nie maja nic wspólnego z "odległościówką" bo zakupione projekty maja ważne PnB, WPrzył oraz ZnUwA... Ale jak otworzysz juz ten kebab to chętnie wpadnę na rolo z fetą, pomidorami i oliwkami... Swoją drogą... Czy kiedykolwiek prowadziłeś biznes? i to taki "obostrzony" jak knajpa? :-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.