Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł

Re: Figene 80gr ---> 1,20 ---> 1,60 ---> 2,05

Zgłoś do moderatora
Już w którymś poście pisałem, że gdyby istotnie chciano dusić kurs to zamiast na poziomie 40 gr przez pół roku byłby na kilku groszach bo wystarczyloby zbijać jedną akcją i bylo 33-36 gr! Nikt nie będzie sypał! Największy akcjonariusz ma bodajże kilkasey milionów akcji, on będzie trzymał i dobierał pod dywidendę. Nawet jak dywidendy będzie 2-4 grosze to jest dla niego piękny dochód więc nie dziwię się że trzymają i będą trzymać. Papier brz leszcza = zielone światło dla wzrostów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.