Dnia 2013-03-14 o godz. 17:50 ~nwa napisał(a):
> wy tu gadu gadu o zwiekszony ff a nikt nie zastanawial sie
> nad tym ze prezes sprzedał 955 tys akcji poza parkietem co
> stanowi ponad 8% a nie mamy infa o przekorczeniu progu
> powyzej 5%? przez jakis podmiot? ile czasu jest na taka
> informacje?
moze czegoś niedoczytałem dlatego chetnie
> posłucham jakie macie wniosk odnosnie tego faktu?
A moze sprzedal dwom osobom - zonie i corce Kukolewskiego? Wtedy maja po niecale 5% i niczego zglaszac nie musza. Czekajcie cierpliwie, bo niedlugo Dependa czas sie zacznie.