nie, caly czas mam niezmienny i uzywam go tez na parkiecie.
wydawalo mi sie ze dopiero teraz sie to pojawilo.
a czy to tak w ogole powinno byc uwzglednione ? przeciez byl juz ponizej progu majac 500k wiec to chyba nie powinno byc juz pokazywane kiedy sprzedal 150k
ale w sumie nie wiem