Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Fast rośne

Zgłoś do moderatora
Wykres wygląda dość ciekawie na dłuższy termin, na krótki - sufit mamy przy 0,58 po czy się okaże czy oRGR będzie się wykonywał czy raczej zjazd na denko przy 0,32. Osobiście jednak przychylam się ku opcji startu w "złote rejony" tymbardziej, że kasa z obligów zasiliła skarbiec, a kapitalizacja zaniżona - nie wspominając już o ryzyku degradacji do notowań jednolitych, gdy tak nisko kurs będzie latał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN -9,55% 0,90 2021-11-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.