Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,90 zł , zmiana od tamtej pory: 0,27%

Re: fajrant

Zgłoś do moderatora
moim zdaniem jesteś w błędzie. O spółce jest cicho, ale patrząc na wykres i na profil działalności, końcówka roku może być udana. Jak kurs wybije 40 zł (a karnet zleceń po stronie podaży wygląda na mały), spółka może dać zarobić i wrócić na trend wzrostowy na ATH.

https://charts.stockwatch.pl/chart/Z41jWLQz0WBdNxcWWFEw 
  • fajrant Autor: ~al
  • Re: fajrant Autor: leshek1990

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACAUTOGAZ 0,27% 37,00 2021-06-15 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.