i co dalej sie meczycie odrabiam straty na cd projekcie na razie i dzie wolniutko ale moze kiedys dobije do 300 procent zysku i wyjde na zero i przesyłam na prywatne mailem wiecie komu ile mam akcji tego co rośnie i do dzisiaj zarzad fona i reszty spółek i nie raczył odpisac czy dobrze robie