Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 141,80%

Re: Exa BiKe Tracker 1 miejsce dzisiaj w Słowacji

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj Słowacja 1 miejsce, w wielu krajach pierwsza 10. Panie MB prosimy o padanie przychodów z BIKE TRACKERA za marzec.
Wiadomo zimą niewiele osób korzysta z rowerów stąd 2 % , Jaki odsetek jest w marcu? Czekamy? Śledząc pozycjonowalnie w appbrain, BIKE TRACKER może generować podobne przychody co SKI TRACKER w miesiącach zimowych. Doskonale wiemy , że śledzi Pan i aktywnie udziela się Pan na forach giełdowych np. ”Portal Analiz”. Prosimy o prawdomówność!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 5,90 2021-01-15 09:32:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.