Forum Forex +Dodaj wątek
i tak juz na szybko
to jutro swieto w usa wiec tylko ranna wariacja a potem bryndza
no chyba ze chiny zaszaleja choc to watpliwe przy tych ich ograniczeniach sprzedazy akcjii
  • eurusd Autor: kantorsiemiatycze
  • Re: eurusd Autor: kantorsiemiatycze
  • Re: eurusd Autor: ~Waldemar
  • Re: eurusd Autor: kantorsiemiatycze
  • Re: eurusd Autor: ~BAX
  • Re: eurusd Autor: ~BAX