Dnia 2016-07-28 o godz. 03:19 ~bax napisał(a):
> jak pisalem krotko to eske juz tez oczywiscie nie mam udanych zagran
Skoro się chwalisz nieudanymi posunięciami, to poproszę szczegóły abyśmy wyciągnęli właściwe wnioski :
dlaczego wszedłeś ze sprzedażą skoro był sygnał na kupno
dlaczego zamknąłeś i co było sygnałem
jaka strata , czy jak codzień , czy inaczej ?
A może uważasz akcję za udaną ? napisz
pozdr