Pełny szacun BAX za prognozy . Z mojej strony ciekawostka co będzie o 2:00 w Chinach ? Coś mi się wydaje że podmieniają walutę i to właśnie obserwujemy. Nikt nie ma takiego kapitału aby zdołować dolara w ten sposób oprócz USA. Jeżeli się mylę odszczekam to jutro.