Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol na weekend

Zgłoś do moderatora
mylic sie jest ludzka rzecza
ja zalozylem ze mozna juz mocno wchodzic w dlugie na DOLARZE na tych poziomach
OD 3,72 W DOL JUZ NIE ODPUSZCZAM