Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: EUI - zaczyna wysokie loty

Zgłoś do moderatora
witaj luckee..jestemy zaszcyceni Ty nasz Guru Inwestycji ..Warenie..Rockefelerze..Mistrzu Swiata Finansjery i .Okolic..Ty ..Ty ..Ananasie jeden..ze odwiedziles nas watek ..watek maluskich..inwestujcych w euroimplant..czytajac Ciebie dostalem objawienia..Alleluja Luckee....jutro puszczam euroimplant pkc ..ja i cala rzesza maluskich..wraz z Black Pearl Capital -chlopakom z tego fudnuszu naleza sie szczegolne klapsy ..i wszyscy podazamy jedyna sluszna droga inwestycji..Prowadz nas
Ananasie ..Anal rzeklbym w pelnej krasie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUIMPLANT 0,00% 0,01 2015-03-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.