Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: 27,52%

Re: ETX = c/z = 331 dla III kw 2020 = MASAKRA

Zgłoś do moderatora
Masę energii poświęcają niektórzy użytkownicy, aby pokazać innym jak spółka jest zła - co jest niebywale intrygujące. Ciekawe, że o spółce z długą historią dywidendową, która działa na kilku zagranicznych rynkach i zatrudnia 150osób przy kapitalizacji 9-11mln (zależy od kursu) - pisze się, że to balon xD

Przecież to logiczne, że spółka miała słabszy rok związany z mniejszą migracją pracowników. Bieżąca wycena to odzwierciedla, ale posługiwanie się wskaźnikami oraz używanie takich określeń to olbrzymie nadużycie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTAX 0,00% 2,78 2021-11-29 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.