To tylko zabieg księgowy który zupełnie nic nie zmienia !! Dostawali pieniądze na budowę hali która ma zostać oddana w drugiej połowie 2026 roku . Akcje zostały wyemitowane tylko po to aby pokryć ten kredyt który przez ostatnie lata otrzymywali a spółką i tak ma 100% ich akcji .