buhahaha !
teraz to nagle każdy 'w ogóle nie wie po co było to ESPI'
.. a do momentu ESPI dzień w dzień całymi miesiącami dyskusje na forum 'ciekawe co z tymi tantiemami' ... jestem pewien że w spółce już sto razy drobni zawracali d-pe żeby koniecznie im odpowiedzieć na to pytanie
no to odpowiedział prezes poprzez ESPI
.. i też wam niedobrze . Może zastanówcie sie jeden z drugim czy na pewno wam ta cała giełda potrzebna i czy coś z tego macie w ogóle