Tez nie rozumiem tego espi i co miał wnieść. Wyszło tylko na to, ze zarząd nie wie nic o swojej flagowej grze, a jego stosunki z wydawca są gorsze niż złe. Warto zauważyć, ze jeszcze po premierze SE pisało, ze Outriders to jest z większych pozycji w ich portfelu.
Czekam niecierpliwie na dalszy rozwój wydarzeń