Jedno jest pewne!! Poniżej wartości księgowej wywalają tępe ...uje!
Za to kto... no tak inteligentny inwestor....no....hehehe..właśnie wtedy skupuje!!!
To prawda... jeszcze tak tanio ERGu nie kupowałem!. No po prostu mniodzio!!! :-))
Dzięki obs...ńcy...mój sukces finansowy będzie poniekąd i waszym...hehehe...
To dzieki takim jak wy giełda ciagle żyje...hehehehe...i zapewniam was będzie się miała świetnie!!!!! Za rok, może za dwa, ale z pewnością za jakiś konkretneijszy czas z prawdziwym sentymentem wspomnę ten piękny obfitości czas...no i przy okazji...hihihi... też moich darczyńców...znaczy was!!! :-)