To pomaszkieć chopie na hasioku, a nie lamentuj!!! No chyba, że cię zbrzydza!?
To po coś się w taką inwestycję ..jak to ty namolnie powtarzasz śmieciową wepchał!!?.
Nie rozumiem...kupujesz to o czym nic nie wiesz...czy jak...całkiem przypadkowo inwestujesz!?? Wielka to dla mnie zagadka!?