Wykup idzie bardzo dobrze, bez zacięć i z pewnością będzie to krótszy interwał czasowy niż
maksymalny, przez ERG założony! Był świetny czas na roszady w portfelach, a także po to, żeby nie dać się obłupić. Cena na zakupy jak marzenie...czegóż chcieć więcej!? :-)
Fakt rynek całkowicie wysypany, wielu finansowo pogrążonych, ale ta karuzela jest po to, żeby zarabiać...silniki już po serwisie i przeglądzie...:-)!!