Troche mam zmartwienie w tym temacie bo zablokowalem nie co finanso. Mam tego zlota kikilkanascie tys. szt. I tak czekam ale tez nie blokuje srokow do zycia niezbednych. Sprzedac ze strata nie zamierzam a tylko dobrze zarobic. Papier ma potencjal duzy i zarobek bedzie duzy tylko juz cierpliwosci mniej. Powodzenia i nie dajemy sie otumanic.