Skup rusza od 01.12, mogą skupować do 0,60 gr to raczej w ogromne wzrosty nie wierze, choć program odkupu akcji własnych jest zawsze pozytywny w jakimś terminie.
Wszystkim życzę wzrostów i pozdrawiam akcjonariat. PS ERG zasługuje na swoje 5min oby jak najbardziej rozciągnięte w czasie:))))