Mam pytanie ty jesteś akcjonariuszem w realu.... czy tylko w ksywce!?
Bo jeśli w realu, to po co tak bez sensu p...lisz!? Jesteś nadpobudliwy, nerwowy, żądny mocnych wrażeń przeskocz sobie na Petrola...tam zabawa na całego dzisiaj trwa!
No i spółka bardzo łebski..:-))) zarząd ma!!!! Full satisfaction!!!