Dobre spółki, tanio kupione kiedyś wreszcie odbiją, a ich posiadacze nie popłyną!!.
Gorzej z mocno przewartościowanymi, drogo kupionymi! Tu zawsze wielka niewiadoma
i ryzyko gigantyczne, zwłaszcza przy takiej na rynkach kaszanie! USA uwierzyło dzisiaj
w cudowne Europy ocalenie..:-))