Z jednym zgoda! Odwlekanie info o przejęciu oraz o wynikach za I półrocze, to poważny błąd taktyczny, zważywszy beznadziejną sytuację na rynkach! Tutaj zarzad daje wielkiej dupy!
Ale tak poza tym sytuacja w firmie całkiem niezła...zawodzi jedynie strategia!!!
No ale cóż bozia nie wszystki rozumu po równo dała!!!