Dnia 2011-06-22 o godz. 14:55 ~AKCJONARIUSZ napisał(a):
> a czy w projekcie jest wiecej akcj po 0.6 dla
> WIELKIEGO MISTRZA ? JAAJJA JAK BERETY /WIELKA sCIEMA
> !
WIELKI DON HEEEE... HEEEE... WAS URATUJE - gdzie się poiawi to wszyscy chodzą bez kasy heeeee... heeee..... hurrrrrrrrra hurrrra dajcie lepiej do skarpety Dziad wam radzi heee.. heeee...