Forum Giełda - K.Kolany

Re: Energopol

Zgłoś do moderatora
A na który dzień powinien mieć zgromadzony na rachunku kapitał, jakbym chciał skorzystać z prawa poboru nowych akcji?
  • Energopol Autor: __xyz
  • Re: Energopol Autor: PawelRejczak
  • Re: Energopol Autor: __xyz
  • Re: Energopol Autor: __xyz