Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,50 zł , zmiana od tamtej pory: 11,22%

Re: Emisja kolejna...

Zgłoś do moderatora
No, naprawdę straszne. Cała goełda leci w dół a ta Spółka pozwoliła nieźle zarobić, właściciel decyduje się wypłacić bardzo wysoką dywidendę, przychody i zyski rosną. Do tego szanuje akcjonariuszy mniejszościowych i jest świetny kontakt jeżeli ma się jakiekolwiek pytania.
No, ale niektórym przeszkadza, że jest niewielka Emisja akcji (ledwie 1% wartości spółki), które mają być motywacją dla kluczowych pracowników. W końcu powinni robić to w czynach społecznych;)
  • Emisja kolejna... Autor: ~Radzio
  • Re: Emisja kolejna... Autor: ~Janek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 0,44% 22,80 2022-12-07 16:42:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.