no czyli co?
słyszałem od znajomego analityka że mają w zarządzie zajebistego kolesia który jest na rynku znany i rozpoznawalny to wróży dobrze zawsze takim spółkom jak ktoś dba o inwestorów. To potwierdza akcjonariat. EI, ING 0FE, Goverment of Norway.
Do tego prezes ponoć też angażuje się tłumaczy spotyka jest mega wizjonerem jeśli chodzi o recykling i rozwala na kolana wiedzą rozpoznaniem tematu.
3 zl musi być niedługo