hmmm, groszowe sprawy zależy dla kogo. Mnie bardziej interesuje cena emisyjna która wg. mnie powinna być wyższa od ostatniej. Obecnie uważam że skoro nie będzie pp to emisja co najmniej po 3 zł powinna byc, no ale zapewne sie myle i zrobią po 2,5 zł jak ostatnio (o ile dobrze pamietam)
nie zmienia to faktu że spółka ma konkretny akcjonarian, konkretne fundamenty i dobrze pokierowana może przynieść jeszcze bardziej konkretny zysk..... i na to licze ;)