gdybym miał ponad trzy banki wolnych srodkow to tez kupilbym akcji z nadzieja na podbitkę pod raport, stalowy chyba nie wierzysz w to co napisales?
nie dużo mi brakowało żeby mieć wolne duze srodki, moje cyferki w mega loterii w stanach niestety nie weszly, szkoda
drobni wg ciebie nie będą realizować warrantów czyli ten co zrealizowal nie jest drobnym, ale wychodzi ze jest większym leszczem jak ci drobni