Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: -54,17%

Re: emisja 177 mln akcji -- to na ile wyceniacie spółkę, która warta jes

Zgłoś do moderatora
Wg uchwał podjętych na ostatnim NWZ kapitał zakładowy wynosi 1.1mln i dzieli się na akcje o wartości 0.1 zł każda co daje 11 mln akcji. Na tym samym NWZ przyjęto uchwałę o możliwości podwyższenia kapitału zakładowego o 300 tys zł co po przeliczeniu na 0.1 zł wartości nominalnej na akcje daje 3 mln nowych akcji.

Przy pierwszych komunikatach podali, że te 177 mln akcji ma być serii I, gdzieś w jakimś raporcie z marca (jednak nie mogę go teraz odnaleźć) widziałem wymienioną serie I jako 3 mln akcji także wg mnie na ten moment emisja 177 mln nie nastąpiła i nie będzie jej. Akcji jest 14 mln co spokojnie może dać 2-3 zł za akcje po opublikowaniu raportu zapowiedzianego na 31.05 maja (zapewne już liczby Pixel Crow) i puszczeniu notowań na ciągle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PIXELCROW 15,79% 0,22 2023-06-05 15:04:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.