Prezes z dywidendy kupi sobie obligacje, które wymieni na akcje, z 75% zrobi mu się 81-85%, w międzyczasie co fajne dokupi trochę przez XTB czy DMSantander podnosząc kurs, gdy kurs będzie już w okolicach 25 zacznie być bardziej agresywny i wydyma drobnych, którzy zarobią tylko 400% :)