Stary kotlet, nawet Prezes Zola tłumaczył w TV parkiet po co- swoboda inwestowania bez kaprysnych bankow. Kierowana do głównego- ktory jak wiemy nigdy ani jednej akcji nie sprzedal - przeciwnie PS tylko kupuje, warunki niezbyt atrakcyjne - wibor +2.6%, bez wpływu na kurs