spółka prowadzi mocny stabilny PR jak to obserwuję od jakiegoś czasu. Kto ma w akcjonariacie na NC takie fundusze? a w ff pewnie jeszcze więcej ciekawych podmiów. jak czytałem wywiad ktoś z BRE powiedział ze to ewenement!!! brawo dla zarządu ze w ciągu krótkiego okresu czasu udało się przekonacnajwiekszych