Kurs trzyma się dobrze. Jeśli dosyć szybko wróci do 2,6 następne wzrosty przyjdą same. Duzi nie po to kupują akcje aby stracić. Udział w ECHO zwiększył Pionner a teraz kupuje ktoś kolejny co widać po dziennym wykresie. W tej chwili podaż na 2,32 i to tylko 2900 akcji