https://www.bankier.pl/wiadomosc/ECHO-Znaczaca-umowa-kredytowa-zawarta-z-bankiem-EUROHYPO-AG-1969757.html
Po takim infie akcje cały czas dołują, chyba nieprzypadkowo.
Wkrótce będzie wielkie up w okolice 4 PLN.
Artur Langner: "inwestycja w Warszawie to nic w porównaniu z tym co przygotowujemy, ale na razie nie mogę o tym mówić"