Nie mam Eśka w portfelu. Wydaje mi się jednak, że dużo nie spadnie. Powód - akcjonariat:) Mogłoby niepotrzebnie uderzyć w wyniki, zwłaszcza spółki posiadającej pow. 5 proc., która za papier dala pow. 4 PLN - ile dokładnie - wybaczcie, nie pamiętam :(