witam, ja kilka dni temu powrocilem za 2,00 no i czekam, a sprezyna sie naciaga. Akcji w obrocie coraz mniej więc powinno być dobrze a cały czas pojawiają się sowy z apetytem na wieksza ilosc tanich akcji. Obrót w ostatnich dniach troche przysiadl ale bedzie dobrze