witam, w sumie sytuacja wyglada bardzo przyjemnie, wartosc akcji rosnie, przy calkiem rozsadnym wolumenie, rekomendacja (malo istotna) ale tez korzystna, ogolna atmosfera kilku dni tez sprzyja ale ja mimo tego dzisiaj wysiadlem z tego pociagu. Nie twierdze, ze spadnie ale... mi juz troche nerwy poszarpalo Echo. Tak czy inaczej po jakiejs korekcie zapewne wroce, a teraz zycze powodzenia! Swoje wyjąłem + jakieś 5%, więc jak na dzisiejsze czasy to i to mnie cieszy, czas na małą przerwę
pozdr