Babciu droga, jest to moje subiektywne zdanie i chodzi tylko o to zeby inni, zainteresowani, rowniez wyrazali swoja opinie. Echo-brac taniej nie bedzie, to zdanie klucz zachecajace do odwiedzenia watku. Osobiscie uwazam ze papierek juz mocno sie skorygowal i czas na jego wzrost.
Pozdr