jesteś pewny, ze taniej nie będzie? Znam niejakiego jakuba, który to samo twierdził o msx parę dni temu - zerknij na kurs tego papierka a zrozumiesz, ze nie należy się wypowiedać w tak autorytatywny sposób, żeby sienie ośmieszyć
P.S>
Nie mam papiera ale życzę ci wielkich wzrostów i troszke dystansu do snucia przepowiedni o przyszłości kursu