dobrze by było... szkoda tylko, ze brakuje powazniejszych przeslanek wynikajacych z biezacych informacji. Sołek ostatnio troche mizernie się o wszystkim wypowiadał ale miejmy nadzieje, że dobrze wybrnie z obecnej sytuacji. Dobrze wybrnie nie tylko on ale i mikroskopijni inwestorzy