echo bedzie teraz wysysało akcje z rynku,nowe projekkty mogą być ale tylko te pewne w byle jakie inwestycje gość nie wchodzi.Od stycznia w całej Polsce podnoszą koszty wynajęcia powierzchni handlowych.Zyski za lata 2009-2010 mają być najwyższe w historii spółki.
To moja opinia